25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
TOOLIGHT Lampa sufitowa LED Kryształ MS013-CP Różowe Złoto
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry techniczne
| Producent: | Toolight |
|---|---|
| Model: | MS013-C |
| Rodzaj lampy: | Sufitowa - wisząca |
| Szerokość (mm): | 520 |
| Wysokość (mm): | 170 |
| Zasilanie: | sieciowe ~220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | metal, tworzywo sztuczne |
| Strumień świetlny: | 4001 - 4500 lm |
| Kolor lampy: | złoty, różowe złoto |
| Liczba punktów światła: | zintegrowane źródło LED |
| Zastosowany gwint: | zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła: | neutralna |
| Temperatura barwy : | 4000K |
| Klasa energetyczna: | A - G |
| Źródło światła w komplecie: | Tak |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Pomieszczenie: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Maksymalna moc żarówki: | - |
| Moc: | 54W |
Opis
Lampa Led złożona z 3 stylizowanych na kryształ okręgów i akcentami w kolorze różowego złota to nowoczesna forma elegancji, która wnosi do wnętrza blask, wyrafinowanie i futurystyczny akcent. Na lampę składa się kompozycja 3 okręgów o średnicy: 16cm / 29cm / 39cm umieszczonych kaskadowo, co daje piękny i elegancki efekt wizualny. Lampa sprawdzi się doskonale jako główny punkt świetlny w salonie, jadalni, holu czy w eleganckiej przestrzeni komercyjnej. Dzięki wbudowanemu oświetleniu Led zapewnia energooszczędność i długą żywotność, eliminując konieczność wymiany żarówek. Możliwość regulacji długości zawieszenia pozwala dopasować lampę do wysokości wnętrza, tworząc spektakularny efekt świetlny i wizualny. Idealna dla miłośników nowoczesnego stylu w stylu glamour