25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA B7961 Bateria bidetowa Storm Złota Szczotkowana
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Typ baterii: | bidetowa |
|---|---|
| Sposób montażu baterii: | nabidetowa |
| Materiał: | mosiądz |
| Kolor Rea: | Złoty szczotkowany |
| Zasięg wylewki (mm) | 110 mm |
| Technologia powłoki: | PVD |
| Typ głowicy: | ceramiczna |
| Wysokość (mm) | 145 mm |
| Średnica podłączenia: | 3/8 cala |
| Perlator: | napowietrzny |
| Wężyki w zestawie: | 50 cm |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Model: | MY1902-9GG |
| Producent: | Rea |
Niezwykłe, designerskie kształty oraz trwałość i funkcjonalność – to największe atuty baterii bidetowej z serii Storm. Nowatorska bryła idealnie wpasowuje się w każdą nowoczesną łazienkę, nadając jej wspaniałego wyglądu i elegancji. Bateria została wykonana z wysokiej jakości mosiądzu pokrytego złotą powłoką, która zapewnia trwałość i odporność na lata. Klasyczny wygląd w przystępnej formie, to najważniejsze cechy produktów serii Storm.
Technologia Pvd
Pvd (Physical Vapour Deposition) to technologia stosowana do barwienia metalowych powierzchni. Dzięki zaawansowanej technologicznie metody nakładania powłoki, otrzymujemy powierzchnię 15-krotnie wytrzymalszą, od klasycznego galwanizowania. Gwarantuje to wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, korozję, oraz wszelkiego rodzaju czynniki wpływające na powolną erozję powierzchni produktu.