25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA BATERIA UMYWALKOWA STORM GUN GREY NISKA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Typ baterii: | umywalkowa |
|---|---|
| Sposób montażu baterii: | nablatowa |
| Materiał: | mosiądz |
| Kolor: | szary |
| Wykończenie: | mat |
| Zasięg wylewki (mm) | 100 mm |
| Typ głowicy: | ceramiczna |
| Wysokość (mm) | 150 mm |
| Średnica podłączenia: | 3/8 cala |
| Perlator: | napowietrzny |
| Wężyki w zestawie: | 50 cm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Model: | MY1902-2H |
| Producent: | Rea |
Prezentujemy Państwu piękną, niezwykle funkcjonalną i nowoczesną baterię. Jest to produkt, który w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza. Bateria jest przystosowana do montażu na blacie przy umywalce.
Technologia galwanizacji – Electroplating
Bateria swoją trwałość zawdzięcza innowacyjnej technologii electroplatingu. Zabieg ten sprawia, że warstwa jest gładka, odporna na korozję i wieloletnie użytkowanie. Bateria zyskuje niepowtarzalny wygląd i trwałość.