25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA B9982 BATERIA BIDETOWA STORM ZŁOTA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Typ baterii: | bidetowa |
|---|---|
| Sposób montażu baterii: | nabidetowa |
| Materiał: | mosiądz |
| Technologia powłoki: | Electroplating |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie baterii: | połysk |
| Typ głowicy: | ceramiczna |
| Wysokość (mm) | 145 mm |
| Zasięg wylewki (mm) | 110 mm |
| Średnica podłączenia: | 3/8 cala |
| Wężyki w zestawie: | 50 cm |
| Gwarancja: | 2lata |
| Model: | MY1902-9G |
| Producent: | Rea |
Niezwykłe, designerskie kształty oraz trwałość i funkcjonalność – to największe atuty baterii bidetowej z serii Storm. Nowatorska bryła idealnie wpasowuje się w każdą nowoczesną łazienkę, nadając jej wspaniałego wyglądu i elegancji. Bateria została wykonana z wysokiej jakości mosiądzu pokrytego złotą powłoką, która zapewnia trwałość i odporność na lata. Klasyczny wygląd w przystępnej formie, to najważniejsze cechy produktów serii Storm.