25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA U8004 UMYWALKA NABLATOWA BELINDA MINI BLACK
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | czarny |
| Długość umywalki (mm) | 465 mm |
| Szerokość umywalki (mm) | 335 mm |
| Wysokość umywalki (mm) | 135 mm |
| Głębokość umywalki (mm) | 105 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |