Menu
- Panele Winylowe(96)
- Klamki(203)
- Forniry Kamienne(51)
- Panele Winylowe SPC-ścienne(33)
- Listwy Brodzikowe(19)
- Meble ogrodowe(6)
- Meble salonowe(5)
- Wyprzedaż Paneli(74)
- Szyldy(30)
- Cersanit Akcesoria Łazienkowe(32)
- Oświetlenie(171)
- Akcesoria-Listwy(5)
- Kamień Elewacyjny(24)
- Panele Podłogowe(415)
- Podłogi naturalne(24)
- Akcesoria Podłogowe(65)
- Drzwi(22)
- Płytki ceramiczne - Flizy(321)
- Ceramika Sanitarna(1516)
- Pisuary(1)
- Ceramika dla niepełnosprawnych(3)
- Umywalki(1156)
- Półpostumenty(3)
- Postumenty(1)
- Miski WC(206)
- Bidety(45)
- Kompakty Wc(71)
- Deski Sedesowe(17)
- Stelaże Podtynkowe(160)
- Meble łazienkowe(851)
- Akcesoria łazienkowe(373)
- Baterie i syfony(3192)
- Panele Prysznicowe(247)
- Wanny i Parawany(565)
- Brodziki(332)
- Kabiny i Drzwi prysznicowe(1182)
- Zlewozmywaki(178)
- Chemia budowlana(30)
- OUTLET(107)
- Technika grzewcza(246)
Nowości
Promocje
Promocje
21,01 zł
Cena regularna:
27,64 zł
702,00 zł
Cena regularna:
1 051,99 zł
654,00 zł
Cena regularna:
832,00 zł
718,00 zł
Cena regularna:
920,00 zł
399,00 zł
Cena regularna:
504,00 zł
1 008,96 zł
Cena regularna:
1 121,07 zł
778,60 zł
Cena regularna:
865,11 zł
434,37 zł
Cena regularna:
482,63 zł
466,21 zł
Cena regularna:
630,01 zł
59,90 zł
Cena regularna:
79,90 zł
472,41 zł
Cena regularna:
524,90 zł
Produkt dnia
25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA Umywalka nablatowa Belinda Sandy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Sposób montażu:: | Nablatowy |
|---|---|
| Materiał:: | Ceramika sanitarna |
| Kolor:: | Imitacja kamienia |
| Wykończenie:: | Matowe |
| Długość: | 465 mm |
| Szerokość: | 330 mm |
| Wysokość: | 135 mm |
| Głębokość: | 105 mm |
| Kształt:: | Prostokątna |
| Otwór na baterię:: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Producent: | Rea |
Umywalka nablatowa Belinda Sandy o wyjątkowej strukturze inspirowanej naturalnym kamieniem to doskonałe połączenie elegancji i surowego piękna. Jej design idealnie pasuje do łazienek w stylu naturalnym, spa, japandi czy boho.
Wykonana z wysokiej jakości ceramiki sanitarnej, umywalka cechuje się trwałością i odpornością na codzienne użytkowanie. Model przystosowany jest do montażu zarówno na blacie, jak i na szafce, co pozwala dopasować go do indywidualnych potrzeb aranżacyjnych.
Brak otworu na baterię umożliwia zastosowanie armatury stojącej lub podtynkowej, co daje pełną swobodę projektowania strefy umywalkowej. Ta umywalka to harmonijne połączenie natury, nowoczesnej formy i solidnego wykonania.