25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA U8014 UMYWALKA NABLATOWA SOFIA MINI AIAX SHINY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | imitacja kamienia |
| Długość umywalki (mm) | 350 mm |
| Szerokość umywalki (mm) | 260 mm |
| Wysokość umywalki (mm) | 125 mm |
| Głębokość umywalki (mm) | 100 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Prezentujemy Państwu nowy model bardzo popularnej w naszej ofercie umywalki Sofia. Umywalka wykonana jest z najwyższej jakości ceramiki sanitarnej, która jest bardzo trwała i łatwa w czyszczeniu. Umywalka została specjalnie wystylizowana w kamiennym stylu co przyczynia się do uzyskania niesamowitego efektu w każdej łazience. Umywalka jest przystosowana do montażu na blacie lub szafce.