25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA U8749 UMYWALKA NABLATOWA SOFIA BLACK/WHITE
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | czarny/biały |
| Długość umywalki (mm) | 410 mm |
| Szerokość umywalki (mm) | 345 mm |
| Wysokość umywalki (mm) | 150 mm |
| Głębokość umywalki (mm) | 110 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Umywalka Sofia wykonana z wysokogatunkowych materiałów sprosta wymaganiom osób, które cenią sobie jakość. Dzięki harmonijnej linii świetnie komponuje się z każdym stylem, zarówno nowoczesnym jak i klasycznym. Opływowy kształt nadaje jej lekkości, co sprawia, że nasi klienci często montują dwie umywalki obok siebie w podwójnych łazienkach. Szczególnie polecamy połączenie umywalki Sofia z wysoką baterią Tess.