25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA UMYWALKA NABLATOWA SOFIA BLACK GOLD BRUSH
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | złoty/czarny |
| Głębokość umywalki (mm) | 110 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Wysokość umywalki (mm) | 145 mm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Długość umywalki (mm) | 410 mm |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Szerokość umywalki (mm) | 335 mm |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Prezentujemy Państwu umywalkę nablatową, która zapewni Państwa łazience nowoczesny wygląd i wysoką funkcjonalność. Umywalka wykonana jest z wysokiej jakości ceramiki sanitarnej. Dzięki specjalnej fazie produkcji jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości.
Sofia to umywalka, którą montuje się bezpośrednio na blacie, dzięki czemu można zaaranżować łazienkę oszczędzając sporo miejsca.
Nowoczesny szczotkowany wzór po zewnętrznej stronie to odpowiedź na najnowsze trendy i projekty modnych łazienek.