25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
TOOLIGHT LAMPA SUFITOWA APP531-4C Szara
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry techniczne
| Kod produktu | OSW-08473 |
|---|---|
| Producent: | Toolight |
| Model: | APP531-4C |
| Rodzaj lampy: | Sufitowa - wisząca |
| Seria lampionów: | Nowoczesna |
| Zasilanie: | sieciowe ~220V - ~240V |
| Liczba punktów światła: | 4 |
| Zastosowany gwint: | zintegrowane źródło LED |
| Temperatura barwy : | Regulowana (3000K - 6000K) |
| Moc: | 4 x 12W |
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa, wykonana z najwyższą dbałością o szczegóły i detale. Styl geometryczny w jakim została stworzona, sprawdzi się idealnie w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach typu loft lub industrial. Do produkcji lampy użyto stali najlepszego gatunku, która w kolejnej fazie produkcji została kilkakrotnie pokryta warstwą antystatycznej emalii. Pozwoliło to na uzyskanie idealnej powierzchni, odpornej na zarysowania oraz wszelkie otarcia czy uszkodzenia mechaniczne. Lampa posiada pilot do regulacji koloru oraz natężenia światła.
Funkcje pilota : włącz/wyłącz, tryb dzienny/nocny, zwiększ/zmniejsz jasność, zmiana barwy w zakresie 3000K – 6000K, barwa zimna/barwa ciepła, płynna, dowolna regulacja mocy światła