25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
TOOLIGHT LAMPA G035-CP GOLD
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis
Nowoczesna lampa Led w kolorze złota z efektownym, falistym kształtem i zdobieniami z kryształków to doskonały wybór do eleganckich wnętrz. Designerska forma przyciąga wzrok i dodaje pomieszczeniu luksusowego charakteru. Idealna nad stół w jadalni, do salonu lub reprezentacyjnego biura.
Parametry techniczne
| Model | G035-CP |
| Rodzaj lampy | Sufitowa - wisząca |
| Szerokość (mm) | 420 |
| Wysokość (mm) | 360 |
| Długość przewodu (mm) | 900 |
| Zasilanie | sieciowe ~220V - ~240V |
| Materiał wykonania | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Strumień świetlny | 4001 - 4500 lm |
| Kolor lampy | Złoty |
| Liczba punktów światła | zintegrowane źródło LED |
| Zastosowany gwint | zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła | Neutralna |
| Temperatura barwy | 4000K |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Źródło światła w komplecie | 1 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Pomieszczenie | Biuro, Jadalnia, Korytarz/schody, Kuchnia, Salon, Uniwersalne |
| Maksymalna moc żarówki | 60W |
| cechy dodatkowe | Regulacja wysokości |