25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
TOOLIGHT LAMPA SUFITOWA WISZĄCA LED LHJ042-CP3 ZŁOTA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry techniczne
| Producent: | Toolight |
|---|---|
| Model: | LHJ042-CP3 |
| Rodzaj lampy: | Sufitowa - wisząca |
| Długość (mm): | 630 |
| Szerokość (mm): | 630 |
| Wysokość (mm): | 1100 |
| Długość przewodu (mm): | 1600 |
| Zasilanie: | sieciowe ~220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Strumień świetlny: | 5000 lm + |
| Kolor lampy: | złoty |
| Liczba punktów światła: | zintegrowane źródło LED |
| Zastosowany gwint: | zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła: | ciepła |
| Temperatura barwy : | 3000K |
| Klasa energetyczna: | D - G |
| Źródło światła w komplecie: | Tak |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Pomieszczenie: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Maksymalna moc żarówki: | - |
| Moc: | 45W |
| cechy dodatkowe: | regulacja wysokości |
Opis
Nowoczesna lampa wisząca LED, wykonana z aluminium i silikonu, emituje ciepłe światło 3000 K przy mocy 45 W. Idealnie dopełni wystrój salonu, jadalni lub sypialni. Zamów online już dziś.
Eleganckie połączenie złota i fakturowanego na kryształ obramowania, do tego duży rozmiar lampy – 60cm największego okręgu oraz kaskadowe ułożenie elementów sprawia, że lampa idealnie sprawdzi się w eleganckich wnętrzach w stylu glamour, art deco, modern classic.