25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
TOOLIGHT LAMPA MS012-CP ROSE GOLD
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis
Dodaj wyjątkowego blasku, stylu i elegancji do swojego wnętrza dzięki tej niezwykle efektownej, nowoczesnej lampie wiszącej LED o niepowtarzalnym designie. Ta designerska lampa to połączenie luksusu i minimalizmu – dwie subtelnie rozmieszczone obręcze w kolorze różowego złota tworzą kompozycję, która zachwyca swoją formą, symetrią i lekkością. Zawieszone na niemal niewidocznych linkach pierścienie zdają się unosić w powietrzu, tworząc świetlną rzeźbę, która staje się centralnym punktem każdego wnętrza. <SPACER> To idealny wybór do przestrzeni, które wymagają wyjątkowego oświetlenia i wysmakowanego akcentu dekoracyjnego – niezależnie czy jest to salon, jadalnia, hol, przestrzeń nad schodami czy nawet ekskluzywny lokal komercyjny. Lampa nie tylko doskonale doświetla przestrzeń, ale stanowi także designerski element, który podkreśla charakter i klasę wnętrza.
Parametry techniczne
| Model | MS012-CP |
| Rodzaj lampy | Sufitowa - wisząca |
| Zasilanie | sieciowe ~220V - ~240V |
| Materiał wykonania | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Strumień świetlny | 2001 - 2500 lm |
| Kolor lampy | Złoty, Różowe złoto |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Zastosowany gwint | zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła | Neutralna |
| Temperatura barwy | 4000K |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Źródło światła w komplecie | 1 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Pomieszczenie | Biuro, Jadalnia, Korytarz/schody, Kuchnia, Salon, Sypialnia, Uniwersalne |
| Maksymalna moc żarówki | - |
| Moc | 42W |
| cechy dodatkowe | Regulacja wysokości |