25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
TOOLIGHT Lampa wisząca LED LHJ049-CP2 ZŁOTA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry techniczne
| Producent: | Toolight |
|---|---|
| Model: | LHJ049-CP2 |
| Rodzaj lampy: | Sufitowa - wisząca |
| Długość (mm): | 600 |
| Szerokość (mm): | 600 |
| Wysokość (mm): | 65 |
| Długość przewodu (mm): | 1300 |
| Zasilanie: | sieciowe ~220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Strumień świetlny: | 4001 - 4500 lm |
| Kolor lampy: | złoty |
| Liczba punktów światła: | zintegrowane źródło LED |
| Zastosowany gwint: | zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła: | ciepła |
| Temperatura barwy : | 3000K |
| Klasa energetyczna: | D - G |
| Źródło światła w komplecie: | Tak |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Pomieszczenie: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, pokój dziecięcy, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Maksymalna moc żarówki: | 60W |
| Moc: | 60W |
| cechy dodatkowe: | regulacja wysokości |
Opis
Nowoczesna lampa wisząca Led o średnicy 40–60 cm, wykonana z aluminium i silikonu, emituje ciepłe światło 3000 K przy mocy 60 W. Idealnie dopełni wystrój salonu, jadalni lub sypialni.
Konstrukcja lampy złożona z 2 różnej wielkości okręgów daje swobodę w kwestii aranżacji – regulowane linki pozwolą na zawieszenie każdego z okręgów na dowolnej wysokości, czy też pod dowolnym kątem.
Połączenie złota i fakturowanego na kryształ przezroczystego okręgu stanowi bardzo eleganckie, a jednocześnie efektowne połączenie, które doda nutki luksusu do Twojego wnętrza