25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA U8565 Umywalka nablatowa NADIA STONE CZARNA MATOWA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | imitacja kamienia |
| Głębokość umywalki (mm) | 100 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Wysokość umywalki (mm) | 120 mm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Długość umywalki (mm) | 610 mm |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Szerokość umywalki (mm) | 385 mm |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Prezentujemy Państwu umywalkę nablatową, która zapewni Państwa łazience nowoczesny wygląd i wysoką funkcjonalność. Umywalka wykonana jest z wysokiej jakości ceramiki sanitarnej.