Menu
- Panele Winylowe(97)
- Klamki(203)
- Forniry Kamienne(51)
- Panele Winylowe SPC-ścienne(33)
- Listwy Brodzikowe(19)
- Meble ogrodowe(6)
- Meble salonowe(5)
- Wyprzedaż Paneli(74)
- Szyldy(30)
- Cersanit Akcesoria Łazienkowe(32)
- Oświetlenie(171)
- Akcesoria-Listwy(5)
- Kamień Elewacyjny(24)
- Panele Podłogowe(416)
- Podłogi naturalne(24)
- Akcesoria Podłogowe(65)
- Drzwi(22)
- Płytki ceramiczne - Flizy(321)
- Ceramika Sanitarna(1512)
- Pisuary(1)
- Ceramika dla niepełnosprawnych(3)
- Umywalki(1156)
- Półpostumenty(3)
- Postumenty(1)
- Miski WC(206)
- Bidety(45)
- Kompakty Wc(67)
- Deski Sedesowe(17)
- Stelaże Podtynkowe(160)
- Meble łazienkowe(851)
- Akcesoria łazienkowe(373)
- Baterie i syfony(3192)
- Panele Prysznicowe(247)
- Wanny i Parawany(565)
- Brodziki(332)
- Kabiny i Drzwi prysznicowe(1180)
- Zlewozmywaki(178)
- Chemia budowlana(30)
- OUTLET(107)
- Technika grzewcza(246)
Nowości
Promocje
Promocje
21,01 zł
Cena regularna:
27,64 zł
718,00 zł
Cena regularna:
920,00 zł
399,00 zł
Cena regularna:
504,00 zł
702,00 zł
Cena regularna:
1 051,99 zł
654,00 zł
Cena regularna:
832,00 zł
411,17 zł
Cena regularna:
456,86 zł
1 799,00 zł
Cena regularna:
2 799,00 zł
533,66 zł
Cena regularna:
592,95 zł
778,60 zł
Cena regularna:
865,11 zł
625,51 zł
Cena regularna:
695,01 zł
1 008,96 zł
Cena regularna:
1 121,07 zł
Produkt dnia
25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA U1063 UMYWALKA NABLATOWA NADIA WHITE GOLD EDGE
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | śnieżnobiały |
| Długość umywalki (mm) | 610 mm |
| Szerokość umywalki (mm) | 385 mm |
| Wysokość umywalki (mm) | 120 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Prezentujemy Państwu umywalkę nablatową, która zapewni Państwa łazience nowoczesny wygląd i wysoką funkcjonalność. Umywalka wykonana jest z wysokiej jakości ceramiki sanitarnej. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo baterie, syfony i korki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.