25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA Umywalka nablatowa Nadia 60 Marrone
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | imitacja kamienia |
| Głębokość umywalki (mm) | 110 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Wysokość umywalki (mm) | 130 mm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Długość umywalki (mm) | 600 mm |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Szerokość umywalki (mm) | 380 mm |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Prezentujemy Państwu nowy model bardzo popularnej w naszej ofercie umywalki Nadia. Umywalka wykonana jest z najwyższej jakości ceramiki sanitarnej, która jest bardzo trwała i łatwa w czyszczeniu. Umywalka została specjalnie wystylizowana w kamiennym stylu co przyczynia się do uzyskania niesamowitego efektu w każdej łazience. Umywalka jest przystosowana do montażu na blacie lub szafce.