25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REAU5801 UMYWALKA NABLATOWA NADIA 70
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | śnieżnobiały |
| Długość umywalki (mm) | 710 mm |
| Szerokość umywalki (mm) | 385 mm |
| Wysokość umywalki (mm) | 120 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Prezentujemy Państwu umywalkę nablatową, która zapewni Państwa łazience nowoczesny wygląd i wysoką funkcjonalność. Umywalka wykonana jest z wysokiej jakości ceramiki sanitarnej. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo baterie, syfony i korki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.