25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA UMYWALKA NABLATOWA ROYAL MINI BLACK WHITE
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | czarny/biały |
| Głębokość umywalki (mm) | 100 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Wysokość umywalki (mm) | 145 mm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Długość umywalki (mm) | 480 mm |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Szerokość umywalki (mm) | 305 mm |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Prezentujemy Państwu piękną i nowoczesną umywalkę, która charakteryzuje się niezwykłą funkcjonalnością. Została wykonana w 100% wysokiej jakości ceramiki sanitarnej, która gwarantuje wytrzymałość na wiele lat użytkowania.
Produkt jest bardzo odporny na zabrudzenia oraz rysy a dodatkowym atutem jest łatwość w utrzymaniu ogólnej czystości ze względu na jego niezwykłą formę. Prosta forma w doskonały sposób wypełni każdą przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza.
Umywalka wspaniale będzie pasowała do nowoczesnych łazienek jak i klasycznych a także takich gdzie panuje styl retro.