25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA Umywalka nablatowa Royal Olive Matt
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Sposób montażu:: | Nablatowy |
|---|---|
| Materiał:: | Ceramika sanitarna |
| Kolor:: | Zielony |
| Wykończenie:: | Matowe |
| Długość: | 615 mm |
| Szerokość: | 355 mm |
| Wysokość: | 155 mm |
| Głębokość: | 100 mm |
| Kształt:: | Owalna |
| Otwór na baterię:: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Producent: | Rea |
Umywalka nablatowa Royal w kolorze Olive Matt to eleganckie połączenie stylu i funkcjonalności. Wykonana w 100% z wysokiej jakości ceramiki sanitarnej, gwarantuje trwałość oraz niezawodność na długie lata użytkowania.
Matowa powierzchnia w oliwkowym odcieniu jest odporna na zarysowania i zabrudzenia, a przy tym łatwa w czyszczeniu. Prosta forma oraz nietuzinkowy kolor sprawiają, że umywalka nablatowa doskonale podkreśla charakter wnętrza i nadaje łazience wyjątkowy styl.
Model Royal Olive Matt świetnie sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach, ale także w łazienkach klasycznych czy retro, tworząc spójną i estetyczną przestrzeń.