Menu
- Panele Winylowe(96)
- Klamki(203)
- Forniry Kamienne(51)
- Panele Winylowe SPC-ścienne(33)
- Listwy Brodzikowe(19)
- Meble ogrodowe(6)
- Meble salonowe(5)
- Wyprzedaż Paneli(74)
- Szyldy(30)
- Cersanit Akcesoria Łazienkowe(32)
- Oświetlenie(171)
- Akcesoria-Listwy(5)
- Kamień Elewacyjny(24)
- Panele Podłogowe(415)
- Podłogi naturalne(24)
- Akcesoria Podłogowe(65)
- Drzwi(22)
- Płytki ceramiczne - Flizy(321)
- Ceramika Sanitarna(1516)
- Stelaże Podtynkowe(160)
- Meble łazienkowe(851)
- Akcesoria łazienkowe(373)
- Baterie i syfony(3192)
- Panele Prysznicowe(247)
- Wanny i Parawany(565)
- Brodziki(332)
- Kabiny i Drzwi prysznicowe(1182)
- Zlewozmywaki(178)
- Chemia budowlana(30)
- OUTLET(107)
- Technika grzewcza(246)
Nowości
Promocje
Promocje
21,01 zł
Cena regularna:
27,64 zł
702,00 zł
Cena regularna:
1 051,99 zł
654,00 zł
Cena regularna:
832,00 zł
718,00 zł
Cena regularna:
920,00 zł
399,00 zł
Cena regularna:
504,00 zł
1 008,96 zł
Cena regularna:
1 121,07 zł
778,60 zł
Cena regularna:
865,11 zł
434,37 zł
Cena regularna:
482,63 zł
466,21 zł
Cena regularna:
630,01 zł
59,90 zł
Cena regularna:
79,90 zł
472,41 zł
Cena regularna:
524,90 zł
Produkt dnia
25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA UMYWALKA NABLATOWA ROYAL SASH
Cena regularna:
418,50 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
UMYWALKA NABLATOWA REA ROYAL SASH BLACK/WHITE
Prezentujemy Państwu piękną i nowoczesną umywalkę, która charakteryzuje się niezwykłą funkcjonalnością. Została wykonana w 100% wysokiej jakości ceramiki sanitarnej, która gwarantuje wytrzymałość na wiele lat użytkowania.
Produkt jest bardzo odporny na zabrudzenia oraz rysy a dodatkowym atutem jest łatwość w utrzymaniu ogólnej czystości ze względu na jego niezwykłą formę. Prosta forma w doskonały sposób wypełni każdą przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza.
Parametry techniczne
| Sposób montażu: | nablatowa |
|---|---|
| Kolor: | Wzór |
| Długość umywalki: | 605 mm |
| Szerokość umywalki: | 360 mm |
| Wysokość umywalki: | 160 mm |
| Głębokość umywalki: | 100 mm |
| Materiał: | ceramika sanitarna |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
WYPRZEDAŻ EKSPOZYCJI
TOWAR MOŻE NOSIĆ ŚLADY UŻYTKOWANIA EKSPOZYCYJNEGO.