25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA W0098 Wanna wolnostojąca Ferrano 180
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Typ wanny: | wolnostojąca |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | akryl |
| Wysokość | 745 mm |
| Długość: | 1800 mm |
| Szerokość (mm) | 800 mm |
| Pojemność | 318 litr |
| W zestawie : | syfon + korek kilk-klak |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Piękna i niezwykle funkcjonalna wanna Ferrano w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza. Wanna jest przystosowana do montażu jako wolnostojąca w dowolnym miejscu łazienki. Została wykonana z trwałego i odpornego na uszkodzenia i zarysowania akrylu. Dzięki specjalnej fazie produkcji jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości.
Mirror Coat
Powłoka Mirror Coat jest ostatnią warstwą zawierającą włókna fluoropolimerowe. Zostały one naniesione metodą antystatyczną, co daje nam gwarancję idealnie płaskiej powierzchni wanny. Warstwa Mirror Coat charakteryzuje się wysoka odpornością, co doskonale zabezpiecza wannę przed zarysowaniami i zniszczeniem. Kolejnym ważnym atutem jest odporność na odbarwienia, dzięki powłoce mogą się Państwo cieszyć nienagannym wyglądem wyrobu przez długie lata.