25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA Wanna akrylowa przyścienna VENETA 170 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Typ wanny: | przyścienna |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | akryl |
| Wysokość | 580 mm |
| Długość: | 1700 mm |
| Szerokość (mm) | 790 mm |
| Pojemność | 305 litr |
| W zestawie : | syfon + korek kilk-klak |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Piękna i niezwykle funkcjonalna wanna w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza. Wyjątkowa ryflowana faktura nadają wannie oryginalny wygląd.
Wanna jest przystosowana do montażu jako przyścienna w dowolnym miejscu łazienki. Została wykonana z trwałego i odpornego na uszkodzenia i zarysowania akrylu. Dzięki specjalnej fazie produkcji jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości.