25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA Wanna Akrylowa Wolnostojąca GAJA 170
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Typ wanny: | wolnostojąca |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | akryl |
| Wysokość | 595 mm |
| Długość: | 1700 mm |
| Szerokość (mm) | 815 mm |
| W zestawie : | syfon + korek kilk-klak |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Wanna wolnostojąca Gaja to połączenie nowoczesnego stylu i ponadczasowej elegancji. Jej subtelna, owalna forma oraz charakterystyczny, diamentowy wzór na zewnętrznej powierzchni tworzą niepowtarzalny efekt wizualny, który przyciąga wzrok i nadaje wnętrzu luksusowego charakteru. Model ten doskonale komponuje się z aranżacjami w stylu modern, glamour oraz klasycznym, stając się centralnym punktem łazienki.
Wykonana z wysokiej jakości akrylu sanitarnego, wanna Gaja wyróżnia się gładką powierzchnią, odpornością na zarysowania i łatwością w utrzymaniu czystości. Materiał ten doskonale utrzymuje temperaturę wody, dzięki czemu kąpiel pozostaje przyjemnie ciepła przez długi czas.