25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA WANNA AKRYLOWA NAROŻNA SYDNEY BELLANTO PRAWA 160CM
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Typ wanny: | narożna |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | akryl |
| Wysokość | 580 mm |
| Długość: | 1590 mm |
| Szerokość (mm) | 745 mm |
| Pojemność | 224 litr |
| W zestawie : | syfon + korek kilk-klak |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Prezentujemy Państwu piękną i niezwykle funkcjonalną i nowoczesną wannę. Jest to produkt, który w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza. Wanna jest przystosowana do montażu jako narożna. Jej kluczową cechą jest idealnie wyprofilowany kształt, zapewniający komfortową pozycję podczas kąpieli. Została wykonana z trwałego i odpornego na uszkodzenia i zarysowania akrylu. Dzięki specjalnej fazie produkcji jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości.