25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
TOOLIGHT LAMPA APP933-1W FOREST WHITE
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis
Lampa została wykonana z metalowej maskownicy i drewna bambusowego. Do produkcji lampy użyto materiału najlepszego gatunku. Pozwala to na uzyskanie lekkiej konstrukcji oraz idealnej powierzchni, odpornej otarcia czy uszkodzenia mechaniczne. Wyjątkowy kształt doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu niezależnie od stylu jego wykończenia.
Parametry techniczne
| Model | APP933-1W |
| Rodzaj lampy | Kinkiet |
| Seria lampionów | FOREST |
| Długość (mm) | 220 |
| Szerokość (mm) | 150 |
| Wysokość (mm) | 220 |
| Zasilanie | sieciowe ~220V - ~240V |
| Materiał wykonania | Aluminium, Drewno |
| Strumień świetlny | określony przez żarówkę |
| Kolor lampy | Biały |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Zastosowany gwint | E27 |
| Barwa światła | Określona przez żarówkę |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Źródło światła w komplecie | 0 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Pomieszczenie | Biuro, Jadalnia, Korytarz/schody, Kuchnia, Pokój dziecięcy, Salon, Sypialnia, Uniwersalne |
| Moc | 60W |