25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
TOOLIGHT LAMPA APP1437-W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis
Nowoczesna lampa ścienna, wykonana z najwyższą dbałością o szczegóły i detale. Jego uniwersalny design sprawia, że doskonale komponuje się z różnorodnymi stylami dekoracyjnymi, od skandynawskich po industrialne. Do produkcji lampy użyto materiału najlepszego gatunku. Pozwala to na uzyskanie lekkiej konstrukcji oraz idealnej powierzchni, odpornej otarcia czy uszkodzenia mechaniczne. Jego wydajność świetlna oraz energooszczędne źródło Led zapewniają znakomitą jakość oświetlenia przy niskim zużyciu energii.
Parametry techniczne
| Model | APP1437-W |
| Rodzaj lampy | Kinkiet |
| Długość (mm) | 65 |
| Szerokość (mm) | 120 |
| Wysokość (mm) | 630 |
| Zasilanie | sieciowe ~220V - ~240V |
| Materiał wykonania | Metal |
| Strumień świetlny | 2001 - 2500 lm |
| Kolor lampy | Czarny, Złoty |
| Liczba punktów światła | zintegrowane źródło LED |
| Zastosowany gwint | zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła | Neutralna |
| Temperatura barwy | 4000K |
| Klasa energetyczna | D - G |
| Źródło światła w komplecie | 1 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Pomieszczenie | Biuro, Jadalnia, Korytarz/schody, Kuchnia, Pokój dziecięcy, Salon, Sypialnia |
| Maksymalna moc żarówki | - |
| Moc | 28W |