25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
TOOLIGHT LAMPA APP1051-W GOLD
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis
Do produkcji lampy użyto materiału najlepszego gatunku. Pozwala to na uzyskanie lekkiej konstrukcji oraz idealnej powierzchni, odpornej otarcia czy uszkodzenia mechaniczne. Wyjątkowy kształt doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu niezależnie od stylu jego wykończenia.
Parametry techniczne
| Model | APP1051-W |
| Rodzaj lampy | Kinkiet |
| Długość (mm) | 100 |
| Szerokość (mm) | 165 |
| Wysokość (mm) | 355 |
| Zasilanie | sieciowe ~220V - ~240V |
| Materiał wykonania | Aluminium |
| Strumień świetlny | 1001 - 1500 lm |
| Kolor lampy | Złoty |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Zastosowany gwint | zintegrowane źródło LED |
| Temperatura barwy | 4000K |
| Klasa energetyczna | D - G |
| Źródło światła w komplecie | 1 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Pomieszczenie | Biuro, Jadalnia, Korytarz/schody, Kuchnia, Pokój dziecięcy, Salon, Sypialnia, Uniwersalne |
| Moc | 15W |