25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
TOOLIGHT LAMPA APP972-1W LINE
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis
Lampa została wykonana z metalowej maskownicy i drewna bambusowego. Do produkcji lampy użyto materiału najlepszego gatunku. Pozwala to na uzyskanie lekkiej konstrukcji oraz idealnej powierzchni, odpornej otarcia czy uszkodzenia mechaniczne. Wyjątkowy kształt doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu niezależnie od stylu jego wykończenia.
Parametry techniczne
| Model | APP972-1W |
| Rodzaj lampy | Sufitowa - wisząca |
| Seria lampionów | Line |
| Szerokość (mm) | 175 |
| Wysokość (mm) | 100 |
| Zasilanie | sieciowe ~220V - ~240V |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Zastosowany gwint | E27 |
| Źródło światła w komplecie | 0 |
| Moc | 60W |