25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
TOOLIGHT LAMPA G015-CP GOLD
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis
Stylowa lampa Led to wyjątkowe połączenie elegancji i nowoczesnego designu. Jej oryginalny spiralny kształt przyciąga wzrok, a połączenie szczotkowanego złota z białym, mlecznym światłem tworzy subtelny i luksusowy efekt. Model doskonale sprawdzi się jako pojedynczy punkt świetlny nad stolikiem, blatem kuchennym czy w holu – zarówno w aranżacjach glamour, jak i minimalistycznych. Zintegrowane źródło Led gwarantuje energooszczędność oraz długą żywotność, a starannie dopracowane detale podkreślają wyjątkowy charakter lampy.
Parametry techniczne
| Model | G015-CP |
| Rodzaj lampy | Sufitowa - wisząca |
| Szerokość (mm) | 150 |
| Wysokość (mm) | 490 |
| Długość przewodu (mm) | 900 |
| Zasilanie | sieciowe ~220V - ~240V |
| Materiał wykonania | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Strumień świetlny | 1001 - 1500 lm |
| Kolor lampy | Biały, Złoty |
| Liczba punktów światła | zintegrowane źródło LED |
| Zastosowany gwint | zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła | Neutralna |
| Temperatura barwy | 4000K |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Źródło światła w komplecie | 1 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Pomieszczenie | Biuro, Jadalnia, Korytarz/schody, Kuchnia, Salon, Uniwersalne |
| Maksymalna moc żarówki | - |
| Moc | 18W |
| cechy dodatkowe | Regulacja wysokości |