25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
TOOLIGHT Lampa sufitowa 35cm APP1238-C Złota
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry techniczne
| Kod produktu | OSW-40093 |
|---|---|
| Producent: | Toolight |
| Model: | APP1238-C |
| Rodzaj lampy: | Sufitowa - wisząca |
| Długość (mm): | 350 |
| Szerokość (mm): | 350 |
| Wysokość (mm): | 160 |
| Zasilanie: | sieciowe ~220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Strumień świetlny: | określony przez żarówkę |
| Kolor lampy: | biały, złoty |
| Liczba punktów światła: | 3 |
| Zastosowany gwint: | E27 |
| Klasa energetyczna: | A - G |
| Źródło światła w komplecie: | Tak |
| Klasa szczelności: | Brak informacji |
| Pomieszczenie: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Maksymalna moc żarówki: | 60W |
| Moc: | 60W |
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa, wykonana z najwyższą dbałością o szczegóły i detale. Nowoczesna stylistyka, w jakiej została stworzona, doskonale sprawdzi się we wnętrzach nowoczesnych i minimalistycznych. Do produkcji lampy użyto najlepszej jakości materiału. Pozwala to na uzyskanie idealnej powierzchni, odpornej na zarysowania oraz wszelkie otarcia czy uszkodzenia mechaniczne