25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
TOOLIGHT LAMPA WISZĄCA LED G019-CP ZŁOTA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry techniczne
| Producent: | Toolight |
|---|---|
| Model: | G019-CP |
| Rodzaj lampy: | Sufitowa - wisząca |
| Szerokość (mm): | 280 |
| Wysokość (mm): | 400 |
| Długość przewodu (mm): | 850 |
| Zasilanie: | sieciowe ~220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | metal, tworzywo sztuczne |
| Strumień świetlny: | 3001 - 3500 lm |
| Kolor lampy: | biały, złoty |
| Liczba punktów światła: | zintegrowane źródło LED |
| Zastosowany gwint: | zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła: | neutralna |
| Temperatura barwy : | 4000K |
| Klasa energetyczna: | A - G |
| Źródło światła w komplecie: | Tak |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Pomieszczenie: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, salon, uniwersalne |
| Maksymalna moc żarówki: | - |
| Moc: | 44W |
| cechy dodatkowe: | regulacja wysokości |
Opis
Designerska lampa Led w kształcie dynamicznych, przeplatających się pierścieni to doskonała propozycja do wnętrz, w których liczy się zarówno styl, jak i funkcjonalność. Złote detale w połączeniu z mlecznobiałym światłem tworzą elegancki efekt, który idealnie sprawdzi się nad stołem jadalnianym, w salonie, a także w nowoczesnym biurze.
Oświetlenie Led zapewnia energooszczędność i długą żywotność, a nietuzinkowy kształt lampy stanowi dekoracyjny akcent w każdej aranżacji.