25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
TOOLIGHT Lampa Sufitowa Wisząca Szklana Kula G110-1W Czarna
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa Sufitowa Wisząca Szklana Kula G110-1W Czarna
Parametry techniczne
| Producent: | Toolight |
|---|---|
| Model: | G109-1W |
| Rodzaj lampy: | Sufitowa - wisząca |
| Długość (mm): | 1150 |
| Szerokość (mm): | 300 |
| Długość przewodu (mm): | 850 |
| Zasilanie: | sieciowe ~220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | szkło, metal |
| Kolor lampy: | biały, złoty |
| Liczba punktów światła: | 1 |
| Zastosowany gwint: | E27 |
| Barwa światła: | określona przez żarówkę |
| Źródło światła w komplecie: | Nie |
| Pomieszczenie: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Maksymalna moc żarówki: | 60W |
| cechy dodatkowe: | regulacja wysokości |
Opis
Wyjątkowy wygląd nie wyklucza żadnej aranżacji – prosty styl sprawia, że lampa pasować będzie do każdego typu pomieszczenia, zarówno kuchni, salonu jak i pokoju dziecięcego. Oryginalnego wyglądu nadaje czarna obręcz.
Lampa wykonana jest głównie ze szkła z metalową maskownicą w kolorze czarnym. Lampa posiada tradycyjny gwint E27 stosowany w większości lamp.
Długość kabla można dopasować odpowiednio do pomieszczenia bądź aranżacji – wszystko zależy od Państwa wyobraźni.
Żarówka nie wchodzi w skład zestawu.