Menu
- Panele Winylowe(96)
- Klamki(203)
- Forniry Kamienne(51)
- Panele Winylowe SPC-ścienne(33)
- Listwy Brodzikowe(19)
- Meble ogrodowe(6)
- Meble salonowe(5)
- Wyprzedaż Paneli(74)
- Szyldy(30)
- Cersanit Akcesoria Łazienkowe(32)
- Oświetlenie(171)
- Lampy wiszące(108)
- Kinkiety(41)
- Lampy stojące(22)
- Plafony(0)
- Akcesoria-Listwy(5)
- Kamień Elewacyjny(24)
- Panele Podłogowe(415)
- Podłogi naturalne(24)
- Akcesoria Podłogowe(65)
- Drzwi(22)
- Płytki ceramiczne - Flizy(320)
- Ceramika Sanitarna(1513)
- Stelaże Podtynkowe(160)
- Meble łazienkowe(851)
- Akcesoria łazienkowe(374)
- Baterie i syfony(3192)
- Panele Prysznicowe(247)
- Wanny i Parawany(566)
- Brodziki(332)
- Kabiny i Drzwi prysznicowe(1186)
- Zlewozmywaki(178)
- Chemia budowlana(30)
- OUTLET(107)
- Technika grzewcza(246)
Nowości
Promocje
Promocje
702,00 zł
Cena regularna:
1 051,99 zł
654,00 zł
Cena regularna:
832,00 zł
718,00 zł
Cena regularna:
920,00 zł
399,00 zł
Cena regularna:
504,00 zł
1 008,96 zł
Cena regularna:
1 121,07 zł
466,21 zł
Cena regularna:
630,01 zł
59,90 zł
Cena regularna:
79,90 zł
778,60 zł
Cena regularna:
865,11 zł
651,20 zł
Cena regularna:
880,00 zł
434,37 zł
Cena regularna:
482,63 zł
651,20 zł
Cena regularna:
880,00 zł
Produkt dnia
25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
TOOLIGHT LAMPA APP1150-1W WOOD
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis
Do produkcji lampy użyto materiału najlepszego gatunku. Pozwala to na uzyskanie idealnej powierzchni, odpornej na zarysowania oraz wszelkie otarcia czy uszkodzenia mechaniczne. Wyjątkowy kształt doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu niezależnie od stylu jego wykończenia. Lampa do samodzielnego montażu.
Parametry techniczne
| Model | APP1150-1W WOOD |
| Rodzaj lampy | Sufitowa - wisząca |
| Seria lampionów | Glamour |
| Szerokość (mm) | 130 |
| Wysokość (mm) | 225 |
| Długość przewodu (mm) | 900 |
| Zasilanie | sieciowe ~220V - ~240V |
| Strumień świetlny | określony przez żarówkę |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Zastosowany gwint | E27 |
| Klasa energetyczna | D - G |
| Źródło światła w komplecie | 0 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Pomieszczenie | Jadalnia, Korytarz/schody, Kuchnia, Pokój dziecięcy, Salon, Sypialnia |
| Moc | MAX 60W |
| cechy dodatkowe | Regulacja wysokości |