Menu
- Panele Winylowe(97)
- Klamki(203)
- Forniry Kamienne(51)
- Panele Winylowe SPC-ścienne(33)
- Listwy Brodzikowe(19)
- Meble ogrodowe(6)
- Meble salonowe(5)
- Wyprzedaż Paneli(74)
- Szyldy(30)
- Cersanit Akcesoria Łazienkowe(32)
- Oświetlenie(171)
- Akcesoria-Listwy(5)
- Kamień Elewacyjny(24)
- Panele Podłogowe(416)
- Podłogi naturalne(24)
- Akcesoria Podłogowe(66)
- Drzwi(22)
- Płytki ceramiczne - Flizy(321)
- Ceramika Sanitarna(1519)
- Pisuary(1)
- Ceramika dla niepełnosprawnych(3)
- Umywalki(1159)
- Półpostumenty(3)
- Postumenty(1)
- Miski WC(206)
- Bidety(46)
- Kompakty Wc(70)
- Deski Sedesowe(17)
- Stelaże Podtynkowe(160)
- Meble łazienkowe(872)
- Akcesoria łazienkowe(373)
- Baterie i syfony(3243)
- Panele Prysznicowe(248)
- Wanny i Parawany(565)
- Brodziki(332)
- Kabiny i Drzwi prysznicowe(1184)
- Zlewozmywaki(178)
- Chemia budowlana(30)
- OUTLET(108)
- Technika grzewcza(246)
Nowości
Promocje
Promocje
699,00 zł
Cena regularna:
950,40 zł
509,00 zł
Cena regularna:
652,00 zł
699,00 zł
Cena regularna:
936,00 zł
399,00 zł
Cena regularna:
569,00 zł
679,00 zł
Cena regularna:
879,00 zł
1 029,00 zł
Cena regularna:
1 375,00 zł
689,00 zł
Cena regularna:
860,00 zł
769,00 zł
Cena regularna:
945,00 zł
669,00 zł
Cena regularna:
829,00 zł
37,00 zł
Cena regularna:
189,00 zł
349,00 zł
Cena regularna:
439,00 zł
Produkt dnia
25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA U0603 UMYWALKA NABLATOWA VANDA 49
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | Śnieżnobiały |
| Głębokość umywalki (mm) | 110 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Wysokość umywalki (mm) | 130 mm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Długość umywalki (mm) | 310 mm |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Szerokość umywalki (mm) | 490 mm |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Prezentujemy Państwu umywalkę nablatową, która zapewni Państwa łazience nowoczesny wygląd i wysoką funkcjonalność. Umywalka wykonana jest z wysokiej jakości ceramiki sanitarnej. Powierzchnia zewnętrzna jest ryflowana, tworząc interesujący efekt wizualny nadający łazience niepowtarzalny charakter.