Menu
- Panele Winylowe(96)
- Klamki(203)
- Forniry Kamienne(51)
- Panele Winylowe SPC-ścienne(33)
- Listwy Brodzikowe(19)
- Meble ogrodowe(6)
- Meble salonowe(5)
- Wyprzedaż Paneli(74)
- Szyldy(30)
- Cersanit Akcesoria Łazienkowe(32)
- Oświetlenie(171)
- Akcesoria-Listwy(5)
- Kamień Elewacyjny(24)
- Panele Podłogowe(415)
- Podłogi naturalne(24)
- Akcesoria Podłogowe(65)
- Drzwi(22)
- Płytki ceramiczne - Flizy(321)
- Ceramika Sanitarna(1516)
- Pisuary(1)
- Ceramika dla niepełnosprawnych(3)
- Umywalki(1156)
- Półpostumenty(3)
- Postumenty(1)
- Miski WC(206)
- Bidety(45)
- Kompakty Wc(71)
- Deski Sedesowe(17)
- Stelaże Podtynkowe(160)
- Meble łazienkowe(851)
- Akcesoria łazienkowe(373)
- Baterie i syfony(3192)
- Panele Prysznicowe(247)
- Wanny i Parawany(565)
- Brodziki(332)
- Kabiny i Drzwi prysznicowe(1182)
- Zlewozmywaki(178)
- Chemia budowlana(30)
- OUTLET(107)
- Technika grzewcza(246)
Nowości
Promocje
Promocje
21,01 zł
Cena regularna:
27,64 zł
718,00 zł
Cena regularna:
920,00 zł
399,00 zł
Cena regularna:
504,00 zł
702,00 zł
Cena regularna:
1 051,99 zł
654,00 zł
Cena regularna:
832,00 zł
5 609,20 zł
Cena regularna:
7 580,00 zł
778,60 zł
Cena regularna:
865,11 zł
1 999,00 zł
Cena regularna:
2 499,00 zł
1 008,96 zł
Cena regularna:
1 121,07 zł
1 799,00 zł
Cena regularna:
2 799,00 zł
411,17 zł
Cena regularna:
456,86 zł
Produkt dnia
25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA U6510 UMYWALKA NABLATOWA DENIS BLACK STONE MATT
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | imitacja kamienia |
| Długość umywalki (mm) | 610 mm |
| Szerokość umywalki (mm) | 350 mm |
| Wysokość umywalki (mm) | 110 mm |
| Głębokość umywalki (mm) | 90 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Prezentujemy Państwu nowoczesną, unikalną umywalkę o czarnym matowym kolorze. Umywalka Denis wniesie elegancję do aranżacji łazienki, może stać się wyjątkowym przełamaniem nudy lub subtelnym dodatkiem. Jeśli postawimy na matową wersję tego szlachetnego koloru to z pewnością efekt końcowy zyska lekkości i oryginalności.
Dzięki technice w jakiej została wykonywana wierzchnia warstwa umywalki, każdy egzemplarz posiada niepowtarzalny i unikalny wzór. Efekt ten imituje naturalny kamień. Została wykonana z wysokogatunkowej ceramiki sanitarnej. Dzięki specjalnej fazie produkcji jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości.
Odpowiednie baterie i syfony do umywalki znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu.