Menu
- Panele Winylowe(96)
- Klamki(203)
- Forniry Kamienne(51)
- Panele Winylowe SPC-ścienne(33)
- Listwy Brodzikowe(19)
- Meble ogrodowe(6)
- Meble salonowe(5)
- Wyprzedaż Paneli(74)
- Szyldy(30)
- Cersanit Akcesoria Łazienkowe(32)
- Oświetlenie(171)
- Akcesoria-Listwy(5)
- Kamień Elewacyjny(24)
- Panele Podłogowe(415)
- Podłogi naturalne(24)
- Akcesoria Podłogowe(65)
- Drzwi(22)
- Płytki ceramiczne - Flizy(321)
- Ceramika Sanitarna(1516)
- Pisuary(1)
- Ceramika dla niepełnosprawnych(3)
- Umywalki(1156)
- Półpostumenty(3)
- Postumenty(1)
- Miski WC(206)
- Bidety(45)
- Kompakty Wc(71)
- Deski Sedesowe(17)
- Stelaże Podtynkowe(160)
- Meble łazienkowe(851)
- Akcesoria łazienkowe(373)
- Baterie i syfony(3192)
- Panele Prysznicowe(247)
- Wanny i Parawany(565)
- Brodziki(332)
- Kabiny i Drzwi prysznicowe(1182)
- Zlewozmywaki(178)
- Chemia budowlana(30)
- OUTLET(107)
- Technika grzewcza(246)
Nowości
Promocje
Promocje
21,01 zł
Cena regularna:
27,64 zł
702,00 zł
Cena regularna:
1 051,99 zł
654,00 zł
Cena regularna:
832,00 zł
718,00 zł
Cena regularna:
920,00 zł
399,00 zł
Cena regularna:
504,00 zł
7 296,40 zł
Cena regularna:
9 860,00 zł
7 296,40 zł
Cena regularna:
9 860,00 zł
7 296,40 zł
Cena regularna:
9 860,00 zł
400,82 zł
Cena regularna:
445,36 zł
6 734,00 zł
Cena regularna:
9 100,00 zł
459,00 zł
Cena regularna:
898,99 zł
Produkt dnia
25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA U6660 UMYWALKA NABLATOWA ICE BLACK
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesna umywalka Ice Black to połączenie wyszukanego kształtu misy oraz wyjątkowego materiału z jakiego została wykonana – zadymionego szkła. Ice Black to umywalka, którą montuje się bezpośrednio na blacie, dzięki czemu można zaaranżować łazienkę oszczędzając sporo miejsca. Charakterystyczny kształt sprawia, że jest ona ozdobą każdego wnętrza.
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | transparentny |
| Długość umywalki (mm) | 550 mm |
| Szerokość umywalki (mm) | 395 mm |
| Wysokość umywalki (mm) | 130 mm |
| Głębokość umywalki (mm) | 110 mm |
| Materiał: | Szkło |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |