Menu
- Panele Winylowe(96)
- Klamki(203)
- Forniry Kamienne(51)
- Panele Winylowe SPC-ścienne(33)
- Listwy Brodzikowe(19)
- Meble ogrodowe(6)
- Meble salonowe(5)
- Wyprzedaż Paneli(74)
- Szyldy(30)
- Cersanit Akcesoria Łazienkowe(32)
- Oświetlenie(171)
- Akcesoria-Listwy(5)
- Kamień Elewacyjny(24)
- Panele Podłogowe(415)
- Podłogi naturalne(24)
- Akcesoria Podłogowe(65)
- Drzwi(22)
- Płytki ceramiczne - Flizy(321)
- Ceramika Sanitarna(1516)
- Pisuary(1)
- Ceramika dla niepełnosprawnych(3)
- Umywalki(1156)
- Półpostumenty(3)
- Postumenty(1)
- Miski WC(206)
- Bidety(45)
- Kompakty Wc(71)
- Deski Sedesowe(17)
- Stelaże Podtynkowe(160)
- Meble łazienkowe(851)
- Akcesoria łazienkowe(373)
- Baterie i syfony(3192)
- Panele Prysznicowe(247)
- Wanny i Parawany(565)
- Brodziki(332)
- Kabiny i Drzwi prysznicowe(1182)
- Zlewozmywaki(178)
- Chemia budowlana(30)
- OUTLET(107)
- Technika grzewcza(246)
Nowości
Promocje
Promocje
21,01 zł
Cena regularna:
27,64 zł
702,00 zł
Cena regularna:
1 051,99 zł
654,00 zł
Cena regularna:
832,00 zł
718,00 zł
Cena regularna:
920,00 zł
399,00 zł
Cena regularna:
504,00 zł
778,60 zł
Cena regularna:
865,11 zł
466,21 zł
Cena regularna:
630,01 zł
59,90 zł
Cena regularna:
79,90 zł
434,37 zł
Cena regularna:
482,63 zł
651,20 zł
Cena regularna:
880,00 zł
472,41 zł
Cena regularna:
524,90 zł
Produkt dnia
25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA U6616 Umywalka nablatowa Freja
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | Biały |
| Głębokość umywalki (mm) | 110 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Wysokość umywalki (mm) | 140 mm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Długość umywalki (mm) | 510 mm |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Szerokość umywalki (mm) | 395 mm |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Nowoczesna umywalka nablatowa Freja to idealne połączenie minimalistycznego designu i praktyczności. Wykonana z wysokiej jakości ceramiki sanitarnej, charakteryzuje się trwałością, odpornością na zarysowania i łatwością czyszczenia.
Umywalka Freja to nie tylko estetyka, ale także funkcjonalność. Dedykowana do montażu na blacie, zapewnia komfort użytkowania i optymalne wykorzystanie przestrzeni. Standardowy otwór odpływowy pozwala na łatwą instalację z większością dostępnych syfonów i baterii.