Menu
- Panele Winylowe(96)
- Klamki(203)
- Forniry Kamienne(51)
- Panele Winylowe SPC-ścienne(33)
- Listwy Brodzikowe(19)
- Meble ogrodowe(6)
- Meble salonowe(5)
- Wyprzedaż Paneli(74)
- Szyldy(30)
- Cersanit Akcesoria Łazienkowe(32)
- Oświetlenie(171)
- Akcesoria-Listwy(5)
- Kamień Elewacyjny(24)
- Panele Podłogowe(415)
- Podłogi naturalne(24)
- Akcesoria Podłogowe(65)
- Drzwi(22)
- Płytki ceramiczne - Flizy(321)
- Ceramika Sanitarna(1516)
- Pisuary(1)
- Ceramika dla niepełnosprawnych(3)
- Umywalki(1156)
- Półpostumenty(3)
- Postumenty(1)
- Miski WC(206)
- Bidety(45)
- Kompakty Wc(71)
- Deski Sedesowe(17)
- Stelaże Podtynkowe(160)
- Meble łazienkowe(851)
- Akcesoria łazienkowe(373)
- Baterie i syfony(3192)
- Panele Prysznicowe(247)
- Wanny i Parawany(565)
- Brodziki(332)
- Kabiny i Drzwi prysznicowe(1182)
- Zlewozmywaki(178)
- Chemia budowlana(30)
- OUTLET(107)
- Technika grzewcza(246)
Nowości
Promocje
Promocje
21,01 zł
Cena regularna:
27,64 zł
702,00 zł
Cena regularna:
1 051,99 zł
654,00 zł
Cena regularna:
832,00 zł
718,00 zł
Cena regularna:
920,00 zł
399,00 zł
Cena regularna:
504,00 zł
7 296,40 zł
Cena regularna:
9 860,00 zł
7 296,40 zł
Cena regularna:
9 860,00 zł
400,82 zł
Cena regularna:
445,36 zł
7 296,40 zł
Cena regularna:
9 860,00 zł
533,66 zł
Cena regularna:
592,95 zł
6 734,00 zł
Cena regularna:
9 100,00 zł
Produkt dnia
25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA U5071 UMYWALKA NABLATOWA FROST BLACK
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | czarny |
| Długość umywalki (mm) | 510 mm |
| Szerokość umywalki (mm) | 355 mm |
| Wysokość umywalki (mm) | 150 mm |
| Głębokość umywalki (mm) | 120 mm |
| Materiał: | Szkło |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Nowoczesna umywalka REA FROST BLACK to połączenie wyszukanego kształtu misy oraz wyjątkowego materiału z jakiego została wykonana. REA FROST BLACKL to umywalka, którą montuje się bezpośrednio na blacie, dzięki czemu można zaaranżować łazienkę oszczędzając sporo miejsca. Charakterystyczny kształt sprawia, że jest ona ozdobą każdego wnętrza.