Menu
- Panele Winylowe(96)
- Klamki(203)
- Forniry Kamienne(51)
- Panele Winylowe SPC-ścienne(33)
- Listwy Brodzikowe(19)
- Meble ogrodowe(6)
- Meble salonowe(5)
- Wyprzedaż Paneli(74)
- Szyldy(30)
- Cersanit Akcesoria Łazienkowe(32)
- Oświetlenie(171)
- Akcesoria-Listwy(5)
- Kamień Elewacyjny(24)
- Panele Podłogowe(415)
- Podłogi naturalne(24)
- Akcesoria Podłogowe(65)
- Drzwi(22)
- Płytki ceramiczne - Flizy(321)
- Ceramika Sanitarna(1516)
- Pisuary(1)
- Ceramika dla niepełnosprawnych(3)
- Umywalki(1156)
- Półpostumenty(3)
- Postumenty(1)
- Miski WC(206)
- Bidety(45)
- Kompakty Wc(71)
- Deski Sedesowe(17)
- Stelaże Podtynkowe(160)
- Meble łazienkowe(851)
- Akcesoria łazienkowe(373)
- Baterie i syfony(3192)
- Panele Prysznicowe(247)
- Wanny i Parawany(565)
- Brodziki(332)
- Kabiny i Drzwi prysznicowe(1182)
- Zlewozmywaki(178)
- Chemia budowlana(30)
- OUTLET(107)
- Technika grzewcza(246)
Nowości
Promocje
Promocje
21,01 zł
Cena regularna:
27,64 zł
702,00 zł
Cena regularna:
1 051,99 zł
654,00 zł
Cena regularna:
832,00 zł
718,00 zł
Cena regularna:
920,00 zł
399,00 zł
Cena regularna:
504,00 zł
778,60 zł
Cena regularna:
865,11 zł
434,37 zł
Cena regularna:
482,63 zł
466,21 zł
Cena regularna:
630,01 zł
59,90 zł
Cena regularna:
79,90 zł
472,41 zł
Cena regularna:
524,90 zł
651,20 zł
Cena regularna:
880,00 zł
Produkt dnia
25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA Umywalka nablatowa Marcela 50
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Sposób montażu:: | Nablatowy |
|---|---|
| Materiał:: | Ceramika sanitarna |
| Kolor:: | Biały |
| Wykończenie:: | Połysk |
| Długość: | 500 mm |
| Szerokość: | 355 mm |
| Wysokość: | 135 mm |
| Głębokość: | 95 mm |
| Kształt:: | Owalna |
| Otwór na baterię:: | Tak |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Producent: | Rea |
Umywalka nablatowa ryflowana Marcela to eleganckie połączenie funkcjonalności i nowoczesnego designu. Wykonana z wysokiej jakości ceramiki sanitarnej, charakteryzuje się trwałością, odpornością na zarysowania oraz łatwością czyszczenia. Jej owalny kształt z dekoracyjnymi, pionowymi ryflowaniami na zewnętrznych ściankach nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru i subtelnej faktury, która podkreśla styl aranżacji.
Model przystosowany jest do montażu na blacie lub szafce łazienkowej, co pozwala na swobodną aranżację przestrzeni. Posiada standardowy otwór odpływowy oraz otwór na baterię, dzięki czemu można łatwo dopasować odpowiednią armaturę. Tego typu umywalka doskonale sprawdzi się zarówno w łazienkach urządzonych w stylu nowoczesnym, skandynawskim, jak i klasycznym.