Menu
- Panele Winylowe(96)
- Klamki(203)
- Forniry Kamienne(51)
- Panele Winylowe SPC-ścienne(33)
- Listwy Brodzikowe(19)
- Meble ogrodowe(6)
- Meble salonowe(5)
- Wyprzedaż Paneli(74)
- Szyldy(30)
- Cersanit Akcesoria Łazienkowe(32)
- Oświetlenie(171)
- Akcesoria-Listwy(5)
- Kamień Elewacyjny(24)
- Panele Podłogowe(415)
- Podłogi naturalne(24)
- Akcesoria Podłogowe(65)
- Drzwi(22)
- Płytki ceramiczne - Flizy(321)
- Ceramika Sanitarna(1516)
- Pisuary(1)
- Ceramika dla niepełnosprawnych(3)
- Umywalki(1156)
- Półpostumenty(3)
- Postumenty(1)
- Miski WC(206)
- Bidety(45)
- Kompakty Wc(71)
- Deski Sedesowe(17)
- Stelaże Podtynkowe(160)
- Meble łazienkowe(851)
- Akcesoria łazienkowe(373)
- Baterie i syfony(3192)
- Panele Prysznicowe(247)
- Wanny i Parawany(565)
- Brodziki(332)
- Kabiny i Drzwi prysznicowe(1182)
- Zlewozmywaki(178)
- Chemia budowlana(30)
- OUTLET(107)
- Technika grzewcza(246)
Nowości
Promocje
Promocje
21,01 zł
Cena regularna:
27,64 zł
718,00 zł
Cena regularna:
920,00 zł
399,00 zł
Cena regularna:
504,00 zł
702,00 zł
Cena regularna:
1 051,99 zł
654,00 zł
Cena regularna:
832,00 zł
5 609,20 zł
Cena regularna:
7 580,00 zł
778,60 zł
Cena regularna:
865,11 zł
1 999,00 zł
Cena regularna:
2 499,00 zł
1 008,96 zł
Cena regularna:
1 121,07 zł
1 799,00 zł
Cena regularna:
2 799,00 zł
411,17 zł
Cena regularna:
456,86 zł
Produkt dnia
25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA Umywalka nablatowa Mika Beige
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Sposób montażu:: | Nablatowy |
|---|---|
| Materiał:: | Artificial Stone (sztuczny kamień kompozytowy) |
| Kolor:: | Beżowy, Imitacja kamienia, Szary |
| Wykończenie:: | Matowe |
| Długość: | 480 mm |
| Szerokość: | 380 mm |
| Wysokość: | 155 mm |
| Głębokość: | 120 mm |
| Kształt:: | Owalna |
| Otwór na baterię:: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Producent: | Rea |
Umywalka nablatowa Mika to propozycja dla osób, które pragną połączyć w swojej łazience elegancję z nowoczesnością. Jej powierzchnia zachwyca głęboką, kamienną strukturą, która nadaje wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.
Wykonana została z innowacyjnego materiału Artificial Stone (sztuczny kamień kompozytowy), który łączy w sobie estetykę naturalnego kamienia z trwałością i funkcjonalnością nowoczesnych rozwiązań. Wyróżnia się on odpornością na uszkodzenia mechaniczne, wysokie temperatury oraz wilgoć.
Gładkie wnętrze misy gwarantuje łatwość utrzymania w czystości, a surowa, kamienna faktura zewnętrzna dodaje wnętrzu charakteru i niepowtarzalnego uroku. To propozycja dla osób poszukujących eleganckiego, designerskiego elementu wyposażenia łazienki, który będzie równie praktyczny, co efektowny.