25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
POLIMAT WANNA AKRYLOWA STANDARD 130x85
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wanna narożna asymetryczna STANDARD prawa / lewa 130x85
| Materiał | Akryl |
|---|---|
| Długość | 130 cm |
| Szerokość | 85 cm |
| Wysokość całkowita | 53,5 cm |
| Wysokość rantu | 3,5 cm |
| Głębokość | 41 cm |
| Pojemność | ok. 90 l |
| Strona | prawa |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Kolor | biały |
| Kształt | asymetryczne |
| Producent | Polimat |
Wanna akrylowa narożna asymetryczna STANDARD to doskonała alternatywa dla klasycznych wanien prostokątnych i symetrycznych aranżacji łazienkowych. Dzięki wannie narożnej istnieje możliwość złagodzenia charakteru naszej łazienki i wprowadzenia do niej nietypowych, owalnych form.
W zestawie stelaż. Dla Klientów kupujących na naszej stronie internetowej syfon oraz środek czyszczący gratis.