25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
POLIMAT brodzik posadzkowy STANDARD wysokość 5,5 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brodzik posadzkowy półokrągły STANDARD
| Materiał | Akryl |
|---|---|
| Długość | 80 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Wysokość rantu | 5,5 cm |
| Głębokość | 2 cm |
| Promień | 55 cm |
| Typ | posadzkowy |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Kolor | biały |
| Kształt | półokrągłe |
| Producent | Polimat |
Niezależnie od tego, czy prysznic ma być zimny czy gorący, brodzik akrylowy półokrągły STANDARD to świetny pomysł tam, gdzie liczy się każdy centymetr. To nie tylko komfort od środka, ale także więcej miejsca na zewnątrz.