25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
POLIMAT brodzik wysoki pod obudowę PAKO wysokość 26,5 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brodzik akrylowy półokragły PAKO
| Materiał | Akryl |
|---|---|
| Długość | 80 cm/ 90 cm |
| Szerokość | 80 cm / 90 cm |
| Wysokość całkowita | 26,5 cm |
| Wysokość rantu | 3,5 cm |
| Głębokość | 12 cm |
| Promień | 55 cm |
| Typ | pod obudowę |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Kolor | biały |
| Kształt | półokrągłe |
| Producent | Polimat |