25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
POLIMAT wanna asymetryczna MEGA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wanna narożna asymetryczna MEGA prawa / lewa
| Materiał | Akryl |
|---|---|
| Długość | 160 cm |
| Szerokość | 105 cm |
| Wysokość całkowita | 60 cm |
| Wysokość rantu | 4 cm |
| Głębokość | 44 cm |
| Pojemność | ok. 210 l |
| Strona | prawa |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Kolor | biały |
| Kształt | asymetryczne |
| Producent | Polimat |
Zaletą wanny narożnej MEGA jest idealna forma oraz ponadczasowy wygląd. Ta wanna akrylowa cechuje się doskonałą stabilnością i równowagą, uzyskaną dzięki autorskiemu stelażowi, który usztywnia i utrzymuje wannę asymetryczną w idealnej pozycji.
W zestawie stelaż.