25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
POLIMAT Wanna AKRYLOWA ELZA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wanna prostokątna ELZA
Nowoczesny kształt, ergonomiczna półka stanowią atuty wanny prostokątnej ELZA. Dzięki nim możemy liczyć na komfort, wygodę i funkcjonalność dla całej rodziny.
W zestawie stelaż.
140x70
150x70
160x75
170x75
| Materiał | Akryl |
|---|---|
| Długość | 140 cm/ 150 cm / 160 cm/ 170 cm |
| Szerokość | 70 cm/ 75 cm |
| Wysokość całkowita | 54,5 cm |
| Wysokość rantu | 3,5 cm |
| Głębokość | 41 cm |
| Pojemność | ok. 105 l |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Kształt | prostokątne |
| Producent | Polimat |