25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
POLIMAT - Wanna akrylowa prostokątna ELEGANCE 180x100
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wanna prostokątna akrylowa model ELEGANCE z firmy POLIMAT.
Wanna występuje w rozmiarze 80x180.
Wanna sprzedawana ze stelażem.
Do kompletowania z syfonem wannowym i obudową.
Dno gładkie, głębokość 44 cm, wys. całkowita 60 cm, pojemność ok.160l
W cenę wliczono: stelaż, nóżki, kpl. mocowania wanny
Średnica odpływu 50 mm
| Materiał | Akryl |
|---|---|
| Długość | 180 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Wysokość całkowita | 60 cm |
| Wysokość rantu | 4 cm |
| Głębokość | 44 cm |
| Pojemność | ok. 160 l |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Kolor | biały |
| Kształt | prostokątne |