25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
POLIMAT Wanna AKRYLOWA APRI 140x70
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wanna prostokątna APRI 140 x 70 cm DOSTĘPNA TAKŻE Z OBUDOWĄ
| Symbol | 00370 |
|---|---|
| Materiał | Akryl |
| Długość | 140 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Wysokość całkowita | 45 cm |
| Wysokość rantu | 3 cm |
| Głębokość | 28 cm |
| Pojemność | ok. 110 l |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Kolor | biały |
| Kształt | prostokątne |
| Producent | Polimat |
Wanna akrylowa 140x70 APRI to wanna idealna, płytsza od tradycyjnych – tylko 28 cm głębokości, do której łatwo wchodzić i z niej wychodzić. Dzięki temu zużywa się mniej wody, a kąpiel nadal będzie przyjemnością!
W zestawie stelaż.