Menu
- Panele Winylowe(96)
- Klamki(203)
- Forniry Kamienne(51)
- Panele Winylowe SPC-ścienne(33)
- Listwy Brodzikowe(19)
- Meble ogrodowe(6)
- Meble salonowe(5)
- Wyprzedaż Paneli(74)
- Szyldy(30)
- Cersanit Akcesoria Łazienkowe(32)
- Oświetlenie(171)
- Akcesoria-Listwy(5)
- Kamień Elewacyjny(24)
- Panele Podłogowe(415)
- Podłogi naturalne(24)
- Akcesoria Podłogowe(65)
- Drzwi(22)
- Płytki ceramiczne - Flizy(320)
- Ceramika Sanitarna(1510)
- Stelaże Podtynkowe(160)
- Meble łazienkowe(850)
- Akcesoria łazienkowe(374)
- Baterie i syfony(3192)
- Panele Prysznicowe(247)
- Wanny i Parawany(569)
- Brodziki(332)
- Kabiny i Drzwi prysznicowe(1186)
- Zlewozmywaki(178)
- Chemia budowlana(30)
- OUTLET(107)
- Technika grzewcza(246)
Nowości
Promocje
Promocje
702,00 zł
Cena regularna:
1 051,99 zł
654,00 zł
Cena regularna:
832,00 zł
718,00 zł
Cena regularna:
920,00 zł
399,00 zł
Cena regularna:
504,00 zł
1 008,96 zł
Cena regularna:
1 121,07 zł
778,60 zł
Cena regularna:
865,11 zł
466,21 zł
Cena regularna:
630,01 zł
59,90 zł
Cena regularna:
79,90 zł
434,37 zł
Cena regularna:
482,63 zł
651,20 zł
Cena regularna:
880,00 zł
472,41 zł
Cena regularna:
524,90 zł
Produkt dnia
25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
POLIMAT brodzik kompaktowy STANDARD
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Symbol | 00804 |
|---|---|
| Materiał | Akryl |
| Długość | 80 /90 cm |
| Szerokość | 80 /90cm |
| Wysokość całkowita | 13 cm |
| Głębokość | 2 cm |
| Promień | 55 cm |
| Typ | kompaktowy |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Kolor | biały |
| Kształt | półokrągłe |
| Producent | Polimat |