25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
POLIMAT brodzik pod obudowę wysoki 13,5 cm STANDARD
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Materiał | Akryl |
|---|---|
| Długość | 80 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Wysokość całkowita | 13,5 cm |
| Wysokość rantu | 3 cm |
| Głębokość | 2 cm |
| Promień | 55 cm |
| Typ | pod obudowę |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Kolor | biały |
| Kształt | półokrągłe |
| Producent |
Polimat |
Brodzik półokrągły STANDARD
Niezależnie od tego, czy prysznic ma być zimny czy gorący, brodzik akrylowy półokrągły STANDARD to świetny pomysł tam, gdzie liczy się każdy centymetr. To nie tylko komfort od środka, ale także więcej miejsca na zewnątrz.
W komplecie stelaż/nóżki.